BHLDNSvatební šaty, svatební šaty + družičky Uncategorized Nejlepší 10 produkty želé make -up, které můžete přidat do svého odvolání

Nejlepší 10 produkty želé make -up, které můžete přidat do svého odvolání

věřící z alternativního nastavení make -upu během teplejšího počasí? Pak není nic mnohem více vypořádat než produkty make-upu želé. Ve službě nejsou nováčkem, ale pravda je, že se opravdu rozšiřují; Což ukazuje, že výrobky nejsou omezeny pouze na péči o pleť, avšak se objevily také vlasové výrobky založené na želé. Vpřed je 10 produktů, které jelly make -up, které pokrývají všechny prvky vaší odvolání.

10 produktů make-upu želé, které vás mohou zmást:
Zde jsou naše nejlepší tipy:

1. E.L.F Cosmetics Bounce Back Jelly Cleanser:
Čisticí prostředek E.L.F Jelly má nulové sírany a v důsledku toho není pěna. Skládá se z hydratačních složek, jako je okurka, aloe vera, extrakt z cukru a kokosové šťávy. Vzorec je vynikající pro dehydratovanou pokožku ve srovnání s mnoha čisticími prostředky, protože tyto hluboce hydráty a čištění bez zanechání jakéhokoli druhu zbytků.
Zdroj: elfcosmetics.com2. Clinique značně odlišná hydratační želé:
Gel na bázi vody z Clinique je vzorec bez oleje a je jedním z nejpopulárnějších. Kromě jeho beztíže hydratace se také skládá Brighton & Hove Albion FC Dres z anti-znečišťujících látek k zajištění pokožky před prachem, znečištěním a také částicemi poškozením kůže.
Zdroj: M.Clinique.com3. Rimmel Jelly Blush:
Želé se červenat! Není to hluk zábava? Na tomto odolném červenošu se natočte na lícní kosti pro orosený, čerstvý povrch. Jeho dopad na splachování je nejlepší pro všechna roční období.

Zdroj: rimmellondon.com4. Glossier Milky Jelly Cleanser:
Tento Instagram-slavný želé čištění není bez důvodu prominentní. Jeho dvojitá čisticí vzorec čistí poslední stopy make -upu bez vyschnutí kůže. Díky přidaným komponentám péče o pleť, jako je Rosewater, Poloxamer, a také vitaminu B5, který čistí špínu a přitom uklidňující pokožku.

5. Rich, jen aby vyčistil želé vypořádat se s maskou:
Tato skákací gelová řešení masky je obzvláště vynikající pro matnou, dehydratovanou pokožku. Speciálně formulované s bambusovým kmenem, uhlím a enzymy Papaya pracuje, aby eliminovala odumřelé kožní buňky a make -up pro jasnější tón pleti. Jen si otřete trochu množství želé se zabývat maskou na suché dlaně. Po deseti minutách naneste na kůži i prádlo.

Zdroj: Lushusa.com6. Farsáli, Jelly Beam:
Zvýrazňovač zlomil všechny záznamy po jeho vydání na internetu. Struktura želatinu jako želatinu zabírá na kůži a zanechává za sebou perleťový efekt. Vzorec se snadno mísí a nachází se na pokožku. Je k dispozici ve dvou odstínech, šampaňské růžové a zvýšené zlato. Oba Srbská fotbalová reprezentace Dres tyto odstíny zanechávají za sebou Belgická fotbalová reprezentace Dres přirozený třesoucí účinek. Jsme prodáni.

8. Colourpop Cosmetics Jelly Mnoho stínů:
Tenhle je na vrcholu odvolacích grafů. To vše díky pozoruhodnému výběru 20 odstínů za efektivní cenu. Odrůda pigmentů od jahodové červené, jednoroženské modré, stejně jako elf zelená-velmi velmi odstín dnešního stínu. Seznam je rozsáhlý.
Zdroj: Colourpop.com9. Ouai Haircare Curl Jelly:
Tento produkt Curl Jelly dodává nejlepší odolné kadeře během několika sekund. Díky geniálním zvlhčovacím oleji a hedvábným proteinám díky geniálním zvlhčovacím olejům a hedvábné proteiny slibuje vzorec změkčení kadeřů a vyhladí drsné konce vyvolané vlhkostí.
Zdroj: Theouai.com10. Winky Lux Flower Balm List Stain:
Luxní skvrny z pevného rtu využívají speciální pH k nabídce měkkého růžového třpytivého povrchu. Noste balzám na rty sám pro měkký povrch nebo přes matný ret, který nabídne náznak lesku.
Zdroj: Winkylux.com, které jsou založeny na želé založené na trendu, však mají cenu. Nejen, že jsou v pohodě, ale na kůži způsobují trvalé vnímání. Takže zásobte své oblíbené z našeho seznamu 10 nejlepších produktů želé make -up, než budou pryč.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *