BHLDNSvatební šaty, svatební šaty + družičky Uncategorized Zde je návod, jak získat elegantní červenavý dotek pro make -up světelných záře

Zde je návod, jak získat elegantní červenavý dotek pro make -up světelných záře

by neměl vypadat vymyslel, a to je nejvýraznější ze všech chyb, které dívky děláme při aplikaci červenání. Proč podceňujeme hodnotu červenání? Když se červenání může skutečně spláchnout mrtvou a únavu z Feyenoord Dres obličeje a přinést zábavný dotek celého vzhledu se spoustou komplimentů, které si můžete získat a shromáždit se později! Opravdu nechceme, abyste vypadali jako katastrofa; spíše my ženy chceme, aby navzájem vypadaly elegantně a trendy v práci nebo na večírcích. To je důvod, proč jsme sestavili několik červenavých hacků, které můžete použít, a několik nápadů, které také používají ideální červenání. Přečtěte si na Pyts, toto je vaše manna tak potřebná!
Krok 1
Jakýkoli samouzorující make-up umělec by vám řekl, proč je tak zásadní vybrat ideální červenavý odstín v souladu s tónem pleti. Vyzkoušejte několik osobně s testem na zápěstí a poté vyberte ten, který vám vyhovuje nejlépe.
[Také si přečtěte: Jak Atletico Madrid Dres aplikovat červenání]

Zdroj: pinterest.comstep 2
Musíte mít na sobě kartáče make -upů, vybrat Mac nebo Vega, což pomáhá odlehčit červenavý efekt vzhledem k tomu, že mají měkčí štětiny, které se cítí a dotýkají se!
Zdroj: pinterest.comstep 3
Barva červenání, kterou používáte, musí doplňovat odstín rtu a ne kontrastovat. S střetu na jakékoli počty není povoleno. Oba při synchronizaci AC Milan Dres vylepšují vaše funkce.
Zdroj: pinterest.comstep 4
Rozhodněte se, zda chcete používat červenání tekutiny nebo prášku, přinášejí přirozený i velmi plynulý vzhled a naučte se, jak je nejlépe aplikovat. Podívejte se na nejlepší červenavý make -up – triky a tipy.

Krok 5
Zatlačte vlasy a zkontrolujte vlasovou linii na čele. To může zmást Bejeezuse z kohokoli, ale porozumění vašemu tvaru obličeje je nutností. Užitečný infographic níže vám pomůže znát váš tvar obličeje!
Zdroj: Pinterest.comstop se zamračil a usmíval se při použití červenání
Nyní, když bylo řečeno pět hacků, pojďme vás provést pomocí různých typů červenání dostupných na trhu.

Zdroj: pinterest.com pro ty, kteří by chtěli používat prášek červenat
Při používání práškové červenání byste museli nejprve oklamat kartáč na červenat paletu a pak musí být přebytek poklepen. Vířící pohyby nejprve na velmi lehké notě; Dotkněte se chrámů a jděte velmi jemně k tváři. Lehké tahy pomáhají přinést mnohem více barev!

[SC: Mediad]
Zdroj: makeupalley.com pro ty, kteří by chtěli používat likvidní červenání

Zdroj: Prettymeup.com pro ty, kteří by chtěli použít skvrnu červenání
Opět, s barvením se červenáním stejně jako krémové červenání, neměli byste mnohem více než dvě kapky. Červenání musí být aplikováno pomocí vašich prstů na lícní kosti. Pat a Dab velmi lehce, aby se produkt smísil, a to by zvlhčovalo i nejsušší oblasti.
[Také si přečtěte: Způsoby, jak vyrobit gelovou červenání doma]
Zdroj: Amazon.com pro ty, kteří by chtěli používat HICK BLUSH
Začněte ze středu tváře, když nanášíte se červenání a vydejte se k chrámu a pak se vraťte. Zde by byla barva neustále distribuována a vaše prsty musí být použity pouze pro míchání. Žádné otírání tvrdě nebo tváře by vypadalo navíc červeně!
Zdroj: Amazon.comwe doufáte, že nyní rozumíte hackům a ideálním červenovým typům. Vyzkoušejte to sami a dejte nám vědět, jak to šlo! Změňte se dívky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *