BHLDNSvatební šaty, svatební šaty + družičky Uncategorized “Steel … Glooved ve stylu”

“Steel … Glooved ve stylu”

Věřte tomu nebo ne, tyto šaty byly určeny k inzerci kancelářského nábytku. (Klikněte na obrázek, který uvidíte celý originální obrázek, který také zahrnuje západní-tematické závěsy a bemused-vypadající kráva lebka. Účel inzerovat baterie. “Skvělé šaty!” Myslím. “Kde to mohu dostat?” A pak si uvědomuji, že ne, není to reklama na šaty, je to reklama pro něco jiného (baterie, ocelový kancelářský nábytek, dopis s letter-matic 1960), že nemám absolutně žádný zájem. Pak moje vnitřní zmařená moppet představuje skákání nahoru a dolů na reklamu. (Ano, mám bohatý fantastický život. Proč se ptáš?)

Zpátky k šatům. Miluju všechno o tom. Barva citronové pusinky. Halter. Luk. Midriff. Sukně. Účes. “Jsem přemýšlel, ale business-y myšlenky” póza. Dokonce i boty jsou dokonalé! Jak doufám, že model byl okouzlujícím partnerem prezidenta společnosti, a že požadoval, že je ve všech fotografiích, dokud nedostane s Fredem z účetnictví. Nebo lepší, možná ona byla okouzlujícím návrhářem “oceli … rukavic ve stylu” stoly, a zodpovědný za kravskou lebku a palmy, a nakonec přišel s aqua-and.jpgnk dámskou verzí, kompletní Vestavěný pop-up Vanity Mirror, pro “elegantní ženské výkonné.”

Samozřejmě, že je pravděpodobně místním katalogovým modelem a strávil natáčení, kteří si stěžovali na klimatizaci a pronikal žvýkačku mezi záběry. Povzdech.

Klikněte na obrázek, který chcete prozkoumat stránka Plan59. Není to skvělé? A tohle by mi téměř dokázal pít pepsi. (Kdybych byl samozřejmě mírně peeved orchidejový nadšenec.) A nejlepší ze všeho. Kde jsou oh, kde jsou létající auta? Byli jsme jim slíbili, zatraceně.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Pěkný den pro bílou svatbu (šaty) 13.června 2008
DEPRADIKE A PROHLÁŠENÍ PRO PRINCIVESMAYMAY 15, 2008With 214 komentářů
Kde nakreslit Linejune 16, 2009With 63 komentářů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *