Co nosit na události sítí domů

Co byste měli nosit na akci Alumni Networking těsně před návratem domů? Jak byste měli přijít na to, co nosit? čtenář m zázraky …
Zúčastním se síťové akce za pár týdnů a jsem trochu zmatený, co nosit. Je součástí návratu domů mé univerzity a je těsně před zápasem domů (fotbal pro mou školu). Neplánuji se zúčastnit hry. Obávám se však, že oblek nebo něco, co bych obvykle nosil na síťovou událost, bude příliš formální. Tato událost je v sobotu před pánskou fotbalovou hrou. Jaký oděv je pro takový mixér vhodný? Obávám se, že košile představující mou školu bude příliš příležitostné, ale nejsem si úplně jistý, co se vyhne příliš přímému. Jaké jsou vaše myšlenky?

Těžká otázka, čtenář M. Nejprve bych vás povzbudil, abyste šli s snadnou cestou: Zavolejte na nábor/absolventi/další lidé, kteří připravují akci a zeptají se, co navrhuje oděv. Zjistěte, zda najdete obrázky toho, co lidé dříve nosili, nebo zjistíte, zda se můžete zeptat přítele, který se v minulých letech zúčastnil (použijte jej jako obecné check-in pro účely vytváření sítí!).

Pokud to selže, tady je věc: popis události opravdu záleží. Pokud je to popsáno, jako řekněme: „Smíchejte a mísí se s dalšími mladými profesionály,“ vidím to jako škola, která usnadňuje síťové i flirtování, a řekl bych, že jakýkoli oděv je férová hra, pokud se nezobrazíte jako vypadat jako Kardashian nebo jiná insta-hvězda. (Jinými slovy, nechte své latexové šaty nebo průhledné sukni doma.)
Koneckonců: Po události byste mohli jít na rande, mohli byste přicházet z brunch s přítelkyněmi atd. Atd. Ale: Pokud je událost popsána jako, řekněme, „profesionální síťová událost“, pak i ‘ D Řekněte, že to zvyšuje vaši hru, a navrhl by nosit něco s kapsami pro vizitky a vytáhnout alespoň 50% vašeho oblečení z vašeho pracovního šatníku.
Všiml jsem si, že na těchto událostech – zejména v oblasti návratu domů na kampusu – může být naprosto vhodné nosit školní barvy, aby ukázaly svému duchu. Nedávno jsem se vydal na akci v mé undergrad instituci (Northwestern), kde jsme byli povzbuzováni, abychom nosili fialovou, a udělal jsem to, protože jsem náhodou měl fialový sako, který miluji a jinak nosím jinak. Představte si mé překvapení, když jsem se ukázal a celá místnost byly ženy v plné fialové. (Díky bohu, že jsem to nebral volněji!) Za moje 0,02 $ bych nenosil košili, která nesla jméno školy nebo na to měl školní odznak (jako je například polo tričko), ale to jsem já.

Pokud jste opravdu v rozpacích za to, co nosit, navrhl bych nosit, co se vám cítí pohodlněji: šaty pláště, doufejme, že s kapsami, s neformálními botami (jako jsou botičky s punčochami, vysokými botami atd.)- Nebo vaše nejlepší džíny, obuv-ish boty (nemusí být vhodné kanceláře, ale pravděpodobně krok nahoru od tenisek), což je vhodný top, který může být v barvách vaší školy (to závisí na tvém školním duchu), a – možná v závislosti na vnějších teplotách – sako nebo svetr místo svrchního oděvu, které držíte nebo vzlétne v závislosti na vnitřní teplotě.
PSST: Od roku 2022 má mnoho z nejlepších pracovních šatů kapsy, včetně M.M.Lafleur, J.Crew a Boden – Nordstrom má také parta!
Čtenáři, jaké jsou vaše myšlenky na to, co se nosit na sobotní večerní akci s vaší školou? Jak můžete obecně zjistit, zda je událost určena k použití jako mixér vs. síťová událost? Jaké jsou vaše myšlenky na Alumni School Spirit Actire obecně?
PSST: Pokud hledáte skvělý pár džíny, které si můžete vrhnout s sako nebo Jardiganem, jsou to naše nejnovější oblíbené …

Aktualizace 2022: Toto jsou některé z nejlepších džíny pro práci (affiliate odkazy): 1) Paige 2) Madewell 3) Topshop 4) Wit & Wisdom 5) Levi’s

A svetrové blazers mohou být také snadný způsob, jak dělat „vyleštěné, ale ne příliš upřímné“ – zde jsou naše nejnovější oblíbené:

Na obrázku výše, Great Sveater bundy pro kancelář: Černá / námořnictva / černá / šedá / oříznutá černá

Na obrázku: Autumn Passageway McMaster University, původně nahrál do Flickru Bobcatnorth.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *