BHLDNSvatební šaty, svatební šaty + družičky Uncategorized Trend bez backless oblékání přebírá Summer Fashion 2022

Trend bez backless oblékání přebírá Summer Fashion 2022

Viki.ortner

Letní nakupování je již na naší mysli, že? Nejchladnějším způsobem, jak předvést nějakou kůži, je vybrat si trend bez backtres. I když se tento trend může zdát prakticky neviditelný, tyto jemné detaily se stanou jedním z našich oblíbených outfitů.

Pokud chcete letos v létě ukázat hodně pokožky, ale nejste fanouškem štěrbin nebo knoflíků na krku V, může být pro vás trend bez backless jeden. I když je to jemné a na nejžhavější dny dostatečně elegantní, má také dlouhou a zajímavou historii, díky níž by vás tyto kousky mohly ještě více ocenit.

Peexo

Tento styl vstoupil do hlavního proudu, protože odvážné a bohaté každodenní opotřebení dvacátých let přišlo definovat hrozící post-pandemické horké letní IT-dívku. Jednoduše nosit to, šaty bez backless jsou překrýváním, kde se tělesný exhibicionismus setkává s klasikou a obvykle pohodlně převezme snadnou eleganci. Jistě, tento trend mohl být mnohem konzervativnější prakticky před stoletím, ale módní vlivy určitě vědí, jak nosit šaty, které ukazují trochu kůže.

Viz také

Móda, obchod a styl
Módní styl inspirovaný 70. let se v roce 2022 významně vrátí

Když plánujete svůj letní šatník, zvažte to jako nutnost pro přechodné počasí i mimo něj. Přejděte dolů pro mnohem více inspirace a nakupujte některé z oblíbených, které máme na našem radaru, níže.

Peexo

faustine.clerc

elodiemie

elodiemie

Na louce White White Emloidered Backless Small Dresslelus

ASOS Design Tall Open Back Puff Sleeve Maxi šaty v texturované mono gingham

ASOS Design Cami zabalte midi šaty s krajkou zpět

ASOS Design Halter Maxi šaty s otevřeným zády v růžovém pásmovém tisku

Plevanové šaty Anneliese

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *